Słoneczna Tłocznia - siedziba

Słoneczna Tłocznia

Słoneczna Tłocznia jest pionierem kategorii soków NFC w Polsce.

Jako pierwsi przecieraliśmy szlaki w kanale nowoczesnym oraz przekonywaliśmy Konsumentów do soków mętnych sprzedawanych w opakowaniach Bag in Box 3 i 5l. Dzisiaj mamy wiernych Klientów i rozpoznawalność marki Słoneczna Tłocznia.

Znakomita jakość i odpowiedzialność za produkt to nasze standardy.

 Soki były wielokrotnie doceniane i nagradzane wyróżnieniami, m.in. Teraz Polska, Laur Konsumenta czy najlepszy produkt dla Sektora HoReCa.

Nie zmieniamy natury, nie dodajemy żadnych dodatków – wody, cukru czy konserwantów. Wytworzony produkt to 100%, bezpośredni sok NFC. Po prostu prawdziwy sok, prawdziwy smak!


Katalog produktów

Top produkty

Opinie naszych klientów

Muszę przyznać że byliśmy pod wrażeniem obsługi. Zaczynając od rozmowy telefonicznej z Panem Jakubem , kończąc na dostawie, którą otrzymaliśmy, już następnego dnia. Sklep www jest intuicyjny, prosty sposób na sprawdzenie co już jest w koszyku, ile mnie to wyniosło, fajnie że jest kilka opcji do wyboru co do płatności. POLECAMY

Na platformie RegioHurt.pl zrealizowałem do tej pory 12 zamówień, towar kupuję w bardzo dobrej cenie, przywożą z dobrymi datami, dostaję go następnego dnia. Przy ewentualnym braku towaru szybko jest to uzupełniane. Ważne dla mnie jest to że mamy również kontakt z bezpośrednim opiekunem. Polecam platformę, jestem zadowolony ze współpracy, osobiście tak właśnie chcę być obsługiwany jak ma to miejsce teraz.

Dziękuję. Towar jest dobry, dobry termin ważności - szczególnie jogurty. Życzę wielu klientów, oraz spokojnej niedzieli