Polskie Pola - siedziba

Polskie Pola

Nasze gospodarstwo prowadzimy z pasją i zaangażowaniem już od kilku pokoleń. Specjalizujemy się w uprawie warzyw (ziemniaków, pomidorów, ogórków oraz kapusty) oraz owoców (truskawek, jabłek, śliwek oraz malin), uprawiamy również zboża. Jakość i smak oferowanych przez nas produktów, doceniane są od wielu lat przez naszych lokalnych Klientów. Ciągła chęć rozwoju sprawia, iż pragniemy wyjść z naszą ofertą do szerszego grona odbiorców, zaś nasze doświadczenie umożliwia nam dystrybucję produktów w ilościach przemysłowych prosto z pola. Zapraszamy do kontaktu. 


1

Wybierz produkt

Zamów on-line prosto od producenta

2

Podaj adres dostawy

Podaj adres dostawy i dane do faktury

3

Zaczekaj na przesyłkę

Zapłać wygodnie online lub gotówką przy odbiorze. DARMOWA dostawa!

Top produkty

Opinie naszych klientów

Muszę przyznać że byliśmy pod wrażeniem obsługi. Zaczynając od rozmowy telefonicznej z Panem Jakubem , kończąc na dostawie, którą otrzymaliśmy, już następnego dnia. Sklep www jest intuicyjny, prosty sposób na sprawdzenie co już jest w koszyku, ile mnie to wyniosło, fajnie że jest kilka opcji do wyboru co do płatności. POLECAMY

Na platformie RegioHurt.pl zrealizowałem do tej pory 12 zamówień, towar kupuję w bardzo dobrej cenie, przywożą z dobrymi datami, dostaję go następnego dnia. Przy ewentualnym braku towaru szybko jest to uzupełniane. Ważne dla mnie jest to że mamy również kontakt z bezpośrednim opiekunem. Polecam platformę, jestem zadowolony ze współpracy, osobiście tak właśnie chcę być obsługiwany jak ma to miejsce teraz.

Dziękuję. Towar jest dobry, dobry termin ważności - szczególnie jogurty. Życzę wielu klientów, oraz spokojnej niedzieli