Super Body Active o smaku truskawkowym 350 g Mleczny napój proteinowy

- brak ocen 0 (0 ocen) 5 0

  • Katalog produktów
  • Producent: Mlekovita
  • Kod produktu: 5900512999609
Wyślij zapytanie ofertowe

Dane logistyczne

Opakowanie jednostkowe: 350 g
Opakowanie zbiorcze: paletka 8 szt.
Kod kreskowy jed.: 5900512999609
Kod kreskowy zbiorczy: 5900512992723
VAT PL: 5%
Termin przydatności do spożycia 100%: 180  dni

Wartość energetyczna

Wartości odżywcze w 100 g

Zawartość soli wynika z naturalnie występującego sodu 
*Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia witamin i wapnia 
**Referencyjna Wartość Spożycia dla osoby dorosłej (8400kJ/2000kcal).
Opakowanie 1 L zawiera 4 sugrowane porcje produktu. 

Super Body Active Mleczny napój proteinowy 

Super Body Active Mleczny napój proteinowy o smaku TRUSKAWKOWYM -powstał w wyniku badań prowadzonych nad mlekiem i jego składnikami w Centrum Badań i Rozwoju MLEKOVITA. Produkowany jest z mleka krowiego poddawanego specjalnej obróbce w celu zwiększenia zawartości naturalnego białka do 5,8g w lOO g produktu oraz obniżenia aż o 80% zawartości laktozy. W procesie produkcji laktoza zostaje rozłożona na cukry proste, zachowując jednocześnie wartości odżywcze mleka.

Super Body Active do pierwszy w Polsce mleczny napój o wysokiej zawartości białka. Idealne połączenie węglowodanów i białka jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób prowadzących aktywny tryb życia, lubiących aktywność na świeżym powietrzu i na siłowni czy w klubie fitness. Będąc bogatym w naturalne białko oraz wapń, przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz zdrowych kości i zębów. Jest źródłem witaminy B2, która pomaga: w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w utrzymaniu prawidłowego widzenia i zachowania zdrowej skóry. To także składnik zbilansowanej i zróżnicowanej diety, który jest bez dodatku cukrów. Substancję słodzącą stanowią glikozydy stewiolowe, które naturalnie występują w liściach stewii. Jest oferowany w optymalnej porcji 350g. Dzięki podaniu w wygodnej formie gotowej do spożycia (ready to drink) oraz dostępności w kartoniku z szeroką zakrętką (w formacie on the go) można delektować się smakiem Mlecznego napoju proteinowego w każdym miejscu i o każdej porze: w pracy, podróży, szkole i na siłowni; można spożywać go przed, w trakcie lub po wysiłku fizycznym.

Opakowaniem bezpośrednim Mlecznego napoju proteinowego jest karton z zakrętką o pojemności 350g, zawartości tłuszczu 1,0%. Porcja 350g zawiera 20g białka.

Efektowna szafa graficzna wyróżnia produkt spośród innych obecnych na rynku produktów mleczarskich.

 

Oceny produktu

Brak komentarzy dla tego produktu

Wyślij zapytanie ofertowe

szt / kg
Klikając "Wyślij zapytanie ofertowe", wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.