Eterno - siedziba

Eterno

Nasze produkty są w 100% naturalne, bez konserwantów. Wytwarzamy je tradycyjnymi metodami, z wielką starannością, według własnych, oryginalnych i tradycyjnych receptur. Na nikim się nie wzorujemy, wszystkie smaki to nasze autorskie pomysły.

Nasze produkty nie zawierają dodatków smakowych ani sztucznych barwników, przede wszystkim nie ma w nich wody, nie są rozcieńczone przez co są bardzo wydajne i  trwałe, nie trzeba przechowywać ich w lodówce. Ręczna produkcja gwarantuje najwyższą jakość oraz daje możliwość kontroli na wszystkich jej etapach.

Jako pierwsi na rynku stworzyliśmy niepowtarzalne smaki, rozpoczynając od pomysłu na cytrynki z rumem. Kolejne przetwory powstawały z równie dużym zaangażowaniem. Jakość przetworów  jest naszym priorytetem, dlatego poddajemy nasze produkty certyfikacjom i programom jakościowym, co jest najlepszym potwierdzeniem ciągłego dbania o najwyższe standardy produkcji. W pracę 
i tworzenie nowych produktów wkładamy dużo serca i mamy nadzieję, że docenią Państwo naszą pasję.


Katalog produktów

Top produkty

Opinie naszych klientów

Muszę przyznać że byliśmy pod wrażeniem obsługi. Zaczynając od rozmowy telefonicznej z Panem Jakubem , kończąc na dostawie, którą otrzymaliśmy, już następnego dnia. Sklep www jest intuicyjny, prosty sposób na sprawdzenie co już jest w koszyku, ile mnie to wyniosło, fajnie że jest kilka opcji do wyboru co do płatności. POLECAMY

Na platformie RegioHurt.pl zrealizowałem do tej pory 12 zamówień, towar kupuję w bardzo dobrej cenie, przywożą z dobrymi datami, dostaję go następnego dnia. Przy ewentualnym braku towaru szybko jest to uzupełniane. Ważne dla mnie jest to że mamy również kontakt z bezpośrednim opiekunem. Polecam platformę, jestem zadowolony ze współpracy, osobiście tak właśnie chcę być obsługiwany jak ma to miejsce teraz.

Dziękuję. Towar jest dobry, dobry termin ważności - szczególnie jogurty. Życzę wielu klientów, oraz spokojnej niedzieli