Borowik chrupki - siedziba

Borowik chrupki

Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości wyrobów z ziarna kukurydzy - chrupek kukurydzianych o niespotykanych kształtach i wzorach.. Stwarzamy szerokie możliwości zaspokojenia potrzeb i upodobań współczesnego społeczeństwa, bowiem są to bardzo atrakcyjne i solidne, wysokiej jakości produkty, które mają wiele zalet i cieszą się niezmiennym zainteresowaniem naszych odbiorców i konsumentów. Realizujemy również indywidualne, nietypowe zamówienia na dane produkty, między innymi na: chrupki kulkę - różne rozmiary, chrupkę plecionkę, chrupki w Marce własnej, chrupki na eksport, kaszkę kukurydzianą.


1

Wybierz produkt

Zamów on-line prosto od producenta

2

Podaj adres dostawy

Podaj adres dostawy i dane do faktury

3

Zaczekaj na przesyłkę

Zapłać wygodnie online lub gotówką przy odbiorze. DARMOWA dostawa!

Opinie naszych klientów

Muszę przyznać że byliśmy pod wrażeniem obsługi. Zaczynając od rozmowy telefonicznej z Panem Jakubem , kończąc na dostawie, którą otrzymaliśmy, już następnego dnia. Sklep www jest intuicyjny, prosty sposób na sprawdzenie co już jest w koszyku, ile mnie to wyniosło, fajnie że jest kilka opcji do wyboru co do płatności. POLECAMY

Na platformie RegioHurt.pl zrealizowałem do tej pory 12 zamówień, towar kupuję w bardzo dobrej cenie, przywożą z dobrymi datami, dostaję go następnego dnia. Przy ewentualnym braku towaru szybko jest to uzupełniane. Ważne dla mnie jest to że mamy również kontakt z bezpośrednim opiekunem. Polecam platformę, jestem zadowolony ze współpracy, osobiście tak właśnie chcę być obsługiwany jak ma to miejsce teraz.

Dziękuję. Towar jest dobry, dobry termin ważności - szczególnie jogurty. Życzę wielu klientów, oraz spokojnej niedzieli