Aquick - siedziba

Aquick

Dostawy wody Źródło Żywiec do Twojej firmy i domu - skuteczny i wygodny dostęp do wody dla pracowników i gości 

Skuteczny i wygodny system zapewniający pracownikom i gościom stały dostęp do znakomitej, górskiej wody źródlanej Źródło Żywiec oraz do produktów dodatkowych rozszerzających zakres korzyści i wygody z użytkowania sytemu.

Firma  zapewnia kompleksową obsługę firm i instytucji w zakresie dostaw górskiej wody źródlanej, wynajmu lub sprzedaży dystrybutorów wody, ich sanityzacji, serwisowania oraz dostawy szerokiej gamy produktów dodatkowych.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, wspólnie budując rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb.


Katalog produktów

Top produkty

Opinie naszych klientów

Muszę przyznać że byliśmy pod wrażeniem obsługi. Zaczynając od rozmowy telefonicznej z Panem Jakubem , kończąc na dostawie, którą otrzymaliśmy, już następnego dnia. Sklep www jest intuicyjny, prosty sposób na sprawdzenie co już jest w koszyku, ile mnie to wyniosło, fajnie że jest kilka opcji do wyboru co do płatności. POLECAMY

Na platformie RegioHurt.pl zrealizowałem do tej pory 12 zamówień, towar kupuję w bardzo dobrej cenie, przywożą z dobrymi datami, dostaję go następnego dnia. Przy ewentualnym braku towaru szybko jest to uzupełniane. Ważne dla mnie jest to że mamy również kontakt z bezpośrednim opiekunem. Polecam platformę, jestem zadowolony ze współpracy, osobiście tak właśnie chcę być obsługiwany jak ma to miejsce teraz.

Dziękuję. Towar jest dobry, dobry termin ważności - szczególnie jogurty. Życzę wielu klientów, oraz spokojnej niedzieli