SM Gostyń - siedziba

SM Gostyń

W roku 2004 firma została wyróżniona Statuetką Wzorowy Producent Żywności. Dewiza "Jedyną drogą JAKOŚĆ" zobowiązuje, dlatego dla umocnienia pozycji Spółdzielni Mleczarskiej na rynku oraz podnoszenia skuteczności i efektywności zarządzania, wdrożony został System Jakości wg międzynarodowego standardu normy ISO 9001:1994 a następnie zgodnie z nową normą ISO 9001:2000 oraz system HACCP wg. Codex Alimentarius w 2000 r., certyfikowany przez renomowaną firmę Lloyd's Register Assurance Limited. W 1999 roku Spółdzielnia znalazła się w gronie pierwszych producentów spełniających warunki weterynaryjne (kat.A) uprawniające do eksportu swoich wyrobów do krajów unijnych. Od roku 2000 Spółdzielnia realizowała eksport na rynki unijne, a w chwili obecnej bierze udział w wymianie towarowej wewnątrzunijnej. 


Katalog produktów

Top produkty

Opinie naszych klientów

Muszę przyznać że byliśmy pod wrażeniem obsługi. Zaczynając od rozmowy telefonicznej z Panem Jakubem , kończąc na dostawie, którą otrzymaliśmy, już następnego dnia. Sklep www jest intuicyjny, prosty sposób na sprawdzenie co już jest w koszyku, ile mnie to wyniosło, fajnie że jest kilka opcji do wyboru co do płatności. POLECAMY

Na platformie RegioHurt.pl zrealizowałem do tej pory 12 zamówień, towar kupuję w bardzo dobrej cenie, przywożą z dobrymi datami, dostaję go następnego dnia. Przy ewentualnym braku towaru szybko jest to uzupełniane. Ważne dla mnie jest to że mamy również kontakt z bezpośrednim opiekunem. Polecam platformę, jestem zadowolony ze współpracy, osobiście tak właśnie chcę być obsługiwany jak ma to miejsce teraz.

Dziękuję. Towar jest dobry, dobry termin ważności - szczególnie jogurty. Życzę wielu klientów, oraz spokojnej niedzieli