Smooth - siedziba

Smooth

Firma Kosmetyki Naturalne SMOOTH powstała w 1991r. Jej założycielem i jedynym właścicielem jest pani Barbara Reimann-Miedziak. Firmą mająca swoją siedzibę w Swarzędzu koło Poznania od początku istnienia prowadzi działalność gospodarczą w zakresie produkcji i handlu kosmetykami z zielonej glinki i rokitnika.

Pomimo stałego profilu firmy ciągle zmienia się oferowany asortyment, zgodny z zapotrzebowaniami klientek. Firma przez lata swojego istnienia ewoluowała z lokalnej, wielkopolskiej firmy do przedsiębiorstwa mającego swoich klientów poza granicami kraju. Obecnie realizowane są dostawy kosmetyków na rynek niemiecki, szwedzki, amerykański oraz na coraz atrakcyjniejszy rynek bułgarski.

Ekspansja na rynku kosmetycznym idzie w parze z dbałością o zachowanie znaku rozpoznawczego firmy: jakości oferowanych kosmetyków. Produkcja oparta na naturalnych komponentach zyskuje coraz większe uznanie wśród fachowców i klientek. Dowodem tego są liczne nagrody i wyróżnienia na branżowych targach. Najcenniejsze trofeum stanowi niewątpliwie Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za maseczkę z zielonej glinki. Kosmetyk będący przez lata flagowym produktem firmy z czasem został zdetronizowany przez kremy z zielonej glinki. Równie dużym zainteresowaniem cieszy się seria kosmetyczna z miedzią aktywną oraz czerwoną glinką.


1

Wybierz produkt

Zamów on-line prosto od producenta

2

Podaj adres dostawy

Podaj adres dostawy i dane do faktury

3

Zaczekaj na przesyłkę

Zapłać wygodnie online lub gotówką przy odbiorze. DARMOWA dostawa!

Top produkty

Opinie naszych klientów

Muszę przyznać że byliśmy pod wrażeniem obsługi. Zaczynając od rozmowy telefonicznej z Panem Jakubem , kończąc na dostawie, którą otrzymaliśmy, już następnego dnia. Sklep www jest intuicyjny, prosty sposób na sprawdzenie co już jest w koszyku, ile mnie to wyniosło, fajnie że jest kilka opcji do wyboru co do płatności. POLECAMY

Na platformie RegioHurt.pl zrealizowałem do tej pory 12 zamówień, towar kupuję w bardzo dobrej cenie, przywożą z dobrymi datami, dostaję go następnego dnia. Przy ewentualnym braku towaru szybko jest to uzupełniane. Ważne dla mnie jest to że mamy również kontakt z bezpośrednim opiekunem. Polecam platformę, jestem zadowolony ze współpracy, osobiście tak właśnie chcę być obsługiwany jak ma to miejsce teraz.

Dziękuję. Towar jest dobry, dobry termin ważności - szczególnie jogurty. Życzę wielu klientów, oraz spokojnej niedzieli