Gospodarstwo rolne Hubert Pawluszka - siedziba

Gospodarstwo rolne Hubert Pawluszka

Prowadzimy nasze rodzinne gospodarstwo rolne, na Kujawach w powiecie aleksandrowskim. Tutejszy mikroklimat, oraz żyzne ziemie sprawiają, że w tym regionie uprawa warzyw jest na wysokim poziomie. Wyspecjalizowaliśmy się głównie na uprawę cebuli, warzyw korzeniowych, i kapustnych . Nasze brokuły posiadają certyfikat Global G.A.P. Posiadamy spore zaplecze przechowalnicze dzięki czemu możemy sprzedawać nasze produktu jeszcze długo po zbiorach.


Katalog produktów

Top produkty

Opinie naszych klientów

Muszę przyznać że byliśmy pod wrażeniem obsługi. Zaczynając od rozmowy telefonicznej z Panem Jakubem , kończąc na dostawie, którą otrzymaliśmy, już następnego dnia. Sklep www jest intuicyjny, prosty sposób na sprawdzenie co już jest w koszyku, ile mnie to wyniosło, fajnie że jest kilka opcji do wyboru co do płatności. POLECAMY

Na platformie RegioHurt.pl zrealizowałem do tej pory 12 zamówień, towar kupuję w bardzo dobrej cenie, przywożą z dobrymi datami, dostaję go następnego dnia. Przy ewentualnym braku towaru szybko jest to uzupełniane. Ważne dla mnie jest to że mamy również kontakt z bezpośrednim opiekunem. Polecam platformę, jestem zadowolony ze współpracy, osobiście tak właśnie chcę być obsługiwany jak ma to miejsce teraz.

Dziękuję. Towar jest dobry, dobry termin ważności - szczególnie jogurty. Życzę wielu klientów, oraz spokojnej niedzieli