Gospodarstwo rolne Hubert Pawluszka - siedziba

Gospodarstwo rolne Hubert Pawluszka

Prowadzimy nasze rodzinne gospodarstwo rolne, na Kujawach w powiecie aleksandrowskim. Tutejszy mikroklimat, oraz żyzne ziemie sprawiają, że w tym regionie uprawa warzyw jest na wysokim poziomie. Wyspecjalizowaliśmy się głównie na uprawę cebuli, warzyw korzeniowych, i kapustnych . Nasze brokuły posiadają certyfikat Global G.A.P. Posiadamy spore zaplecze przechowalnicze dzięki czemu możemy sprzedawać nasze produktu jeszcze długo po zbiorach.


1

Wybierz produkt

Zamów on-line prosto od producenta

2

Podaj adres dostawy

Podaj adres dostawy i dane do faktury

3

Zaczekaj na przesyłkę

Zapłać wygodnie online lub gotówką przy odbiorze. DARMOWA dostawa!

Top produkty

Opinie naszych klientów

Muszę przyznać że byliśmy pod wrażeniem obsługi. Zaczynając od rozmowy telefonicznej z Panem Jakubem , kończąc na dostawie, którą otrzymaliśmy, już następnego dnia. Sklep www jest intuicyjny, prosty sposób na sprawdzenie co już jest w koszyku, ile mnie to wyniosło, fajnie że jest kilka opcji do wyboru co do płatności. POLECAMY

Na platformie RegioHurt.pl zrealizowałem do tej pory 12 zamówień, towar kupuję w bardzo dobrej cenie, przywożą z dobrymi datami, dostaję go następnego dnia. Przy ewentualnym braku towaru szybko jest to uzupełniane. Ważne dla mnie jest to że mamy również kontakt z bezpośrednim opiekunem. Polecam platformę, jestem zadowolony ze współpracy, osobiście tak właśnie chcę być obsługiwany jak ma to miejsce teraz.

Dziękuję. Towar jest dobry, dobry termin ważności - szczególnie jogurty. Życzę wielu klientów, oraz spokojnej niedzieli