Najlepszy sposób na prezentację i sprzedaż Twoich produktów w internecie!

Dotrzyj do nowych klientów i zaprezentuj swoją ofertę zakładając swój własny sklep na RegioHurt.pl

Chcę przetestować za darmo przez 30 dni
Regiohurt - strona producenta

W internecie miliony osób każdego dnia mogą szukać Twojego produktu

Sprzedajesz masło, pieczywo, owoce, lody lub podobne? Gdy wpisujesz w wyszukiwarkę Google nazwę Twojego produktu to nic się nie wyświetla? Czas to zmienić!

Regiohurt - wynik wyszukiwania w Google

Technologia wspierająca pozyskanie zamówień i nowych klientów z internetu

Strona www nie powinna być wyłącznie wizytówką firmy w Internecie. Powinna być handlowcem firmy. Powinna przekonać potencjalnego Klienta do zakupu Twoich produktów. Musi być dostosowana do urządzeń mobilnych i umożliwić, poza zdobyciem informacji, złożenie zamówienia.

Regiohurt - Szybszy i efektywniejszy sposób na sprzedaż

"(...) Zdecydowaliśmy sie na wspópracę i sprzedaż poprzez RegioHurt.pl aby ułatwić naszym potencjalnym klientom zarówno znalezienie informacji o naszych produktach w internecie oraz możliwość dokonania zakupów online"

p. Barbara Stelmach - właściciel Eterno

"Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, chcemy oferować nie tylko wysokiej jakości miody ale również ułatwić proces składania zamówień i dotrzeć do najbardziej wymagających klientów. W dobie internetu współpraca z Regiohurt.pl wydaje się słusznym kierunkiem rozwoju naszej dystrybucji. Cieszę się, że od dzisiaj nasi Klienci będą mogli składać zamówienia za pomocą portalu Regiohurt.pl"

p. Tomasz Petryka - właściciel Miodemsłodzone

Firmy, które już z nami współpracują:

Wypełnij formularz - skontaktujemy się z Tobą