Reklama na Regiohurt.pl

Reklama na Regiohurt.pl

Data publikacji: | Autor:

RegioHurt

Internet = sukces w sprzedaży B2B

Na RegioHurt.pl oferujemy Państwu nie tylko kanał sprzedaży i system e-commerce ale również platformę, która wykorzystuje najszerszy zasięg reklamowy do wsparcia sprzedaży na rynku krajowym oraz globalnym (dla firm które już eksportują), jaki daje Internet. 

Przeciętny człowiek spędza coraz więcej czasu w sieci. W 2015 r. było to średnio 8 minut dziennie, ale rok później — już trzy kwadranse. To tylko jedna ze zmian i jasny przekaz dla firm, pokazujący, w którą stronę powinny skierować działania marketingowe.

Wydłużający się czas surfowania po sieci powinien cieszyć przedsiębiorców: w połączeniu z rozwijającymi się technologiami, które dostarczają nam coraz więcej informacji, będziemy mogli budować zdecydowanie bardziej efektywne kampanie reklamowe. 
To właśnie wspomniane nowe technologie na czele z możliwościami oferowanymi przez narzędzia Google i Facebook, będą wiodły prym w kreowaniu efektywnych i skrojonych na miarę konsumenta kampanii marketingowych.

Reklama na RegioHurt to pewny sukces w sprzedaży

RegioHurt.pl to z jednej strony system informatyczny, umożliwiający sprzedaż produktów online, a z drugiej oprogramowanie „spakowane” w platformę łączącą Kupców z Producentami. 

Dzięki naszym działaniom udało się nam stworzyć  kanał sprzedaży wraz z platformą marketingową i tym samym uzyskać najwyższą z możliwych wydajność zarówno po stronie kupujących jak i sprzedających podmiotów gospodarczych.

Każdego dnia użytkownicy internetu szukają informacji o produktach i producentach. Ponieważ platforma oferuje rozwiązania systemowe umożliwiające realizacje zakupów to klienci nie tylko znajdą o produktach informacje, ale także od razu ten produkt mogą kupić!

To jednak nie koniec funkcjonalności, które oferujemy. Po wdrożenie systemu informatycznego do sprzedaży B2B lub B2C, proponujemy producentom  pełne spektrum możliwości w zakresie obsługi reklamy, zaczynając od popularnych form dostępnych w ramach Google np. AdWords, przez nasze autorskie narzędzia takie jak e-katalogie-hurtownie, czy reklamy banerowe, aż po kampanie remarketingowe. Reklamę produktów wspieramy o kampanie w social media: Facebook, Linkedin, Twitter. Promocję marki i produktów prowadzimy z wykorzystaniem bloga oraz poprzez wysyłkę e-mail.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami, na temat wszystkich form promocji, które oferujemy.  Ich szczegółowy opis wraz z analizą efektywności konkretnych narzędzi reklamowych, odnajdziecie Państwo w artykułach na blogu, dostępnych poniżej:

Nie trać czasu i zacznij z nami zarabiać. Zadzwoń lub napisz!