Reklama na Regiohurt.pl

Reklama na Regiohurt.pl

Data publikacji: | Autor:

RegioHurt

Internet = sukces w sprzedaży B2B

Na RegioHurt.pl oferujemy Państwu nie tylko kanał sprzedaży i system e-commerce ale również platformę która wykorzystuje najszerszy zasięg reklamowy do wsparcia sprzedaży na rynku krajowym oraz globalnym (dla firm które już eksportują) jaki daje internet. Przeciętny człowiek spędza coraz więcej czasu w sieci. W 2015 r. było to średnio 8 minut dziennie, ale rok później — już trzy kwadranse. To tylko jedna ze zmian i najprostszy przekaz dla firm, pokazujący, w którą stronę powinny skierować działania marketingowe.

Firmy powinny cieszyć się z wiadomości o wydłużającym się średnim czasie surfowania po sieci. W połączeniu z rozwijającymi się technologiami, które dostarczają nam coraz więcej informacji, będziemy mogli budować zdecydowanie bardziej efektywne kampanie. 
Nowe technologie z możliwościami jakie dają narzędzia Google i Facebooka na czele będą wiodły prym w kreowaniu efektywnych i skrojonych na miarę konsumenta kampanii marketingowych.


Do sieci przenosi się sprzedaż, zarówno w kanale B2C oraz B2B. Czynników jest wiele, dwa główne to:

  • jest grupa kupców która w taki sposób chce realizować zakupy
  • są producenci którzy w ten sposób prowadzą sprzedaż.

Każdego dnia użytkownicy internetu szukają informacji o produktach i producentach. Ponieważ platforma oferuje rozwiązania systemowe umożliwiające realizacje zakupów to klienci nie tylko znajdą o produktach informacje ale także od razu ten produkt mogą kupić!

RegioHurt.pl to z jednej strony jest systemem informatycznym umożliwiający sprzedaż produktów online, a z drugiej oprogramowanie „spakowane” w platformę łączącą Kupców z Producentami.

Reklama online to szeroki zasięg i bliskość klienta

To co oferuje internet nigdy nie było możliwe z tradycyjną reklamą „print”. Daje możliwość, pozyskania klientów bezpośrednio w miejscu sprzedaży towarów z Twojej witryny sprzedażowej nazywanej na Regiohurt e-hurtownią. Doskonała widoczność sprawi, że dotrzesz ze swoją reklamą do olbrzymiej liczby kontaktów z całej Europy.

Nie ma reklamy tańszej, wydajniejszej i o szerszym oddźwięku!

Tylko kilka kliknięć do sukcesu w sprzedaży

Internet łączy kanał sprzedaży wraz z platformą marketingową i tym samym uzyskuje najwyższą z możliwych wydajność zarówno po stronie kupujących jak i sprzedających podmiotów gospodarczych.

 

Twoja e-hurtownia na Regiohurt.pl jako kanał sprzedaży i potencjalny rynek do pozyskiwania klientów

Jak wygląda sprzedaż przez internet w innej branży?

Ruch w e-księgarniach wzrósł w ciągu ostatnich 5 lat o niemal 300% - przełożyło się to na 3,5-krotny wzrost liczby transakcji i 3-krotny wzrost wartości sprzedaży.

POTENCJAŁ HANDLU ON-LINE B2B W POLSCE

Handel elektroniczny w Polsce nieprzerwanie rozwija się zyskując na popularności. Przez ostatnie lata rynek B2B przeżywał rozkwit osiągając średnioroczne tempo wzrostu na poziomie 21,5%. Warto rozważyć wdrożenie platformy eCommerce B2B nie tylko ze względu na dynamiczny rozwój tej części rynku, ale także na możliwość zastosowania w niej rozwiązań, które nie tylko zwiększają sprzedaż, ale również usprawniają składanie zamówień, obsługę klienta i procesy logistyczne w firmie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach wdrożenia platformy eCommerce B2B dla swojego biznesu, zapraszamy do kontaktu, a już teraz, zachęcamy do zapoznania się z informacjami poniżej obrazującymi, jak duży potencjał skrywa handel elektroniczny B2B.

  • Szacowana wartość transakcji online B2B w 2020 roku 344 mld zł.
  • 74% zakupów firmowych dokonywana jest online (wykorzystajmy ten trend w branży spożywczej)
  • Klienci B2B wydają na zakupy w sieci 10x więcej niż klienci B2C
  • Rynek B2B w Polsce jest wart 5x więcej niż B2C
  • 90% Kupców z kanału B2B korzysta z z systemów e-commerce ze względu na wygodę
* „Cyfrowe platformy zakupowe – przyszłość handlu B2B „ Forbes.pl
* Digital Poland – raport McKinsey & Company
* „Trendy w sprzedaży B2B w Polsce 2015” - Raport Izby Gospodarki Elektronicznej  

Dostepne formy reklamy 

 

Nie trać czasu i zacznij z nami zarabiać. Zadzwoń lub napisz!