Grupa producentów rolnych pod marką "Polskie Pola" sprzedaje poprzez RegioHurt.pl

Grupa producentów rolnych pod marką "Polskie Pola" sprzedaje poprzez RegioHurt.pl

Data publikacji: | Autor:

RegioHurt

Kolejne wdrożenie za nami, poprzez Regiohurt.pl sprzedawać będzie Grupa Producentów Rolnych "Polskie Pola"  

Stanowimy grupę rolników - producentów rolnych, nasze gospodarstwa prowadzimy od kilkudziesięciu lat z pasją i zaangażowaniem. Gospodarstwa znajdują się w gminie Nowe Miasto nad Pilicą w województwie mazowieckim. Jako grupa specjalizujemy się w uprawie warzyw (ziemniaków, papryki, pomidorów, ogórków, kapusty) owoców (truskawki, jabłek, śliwki, gruszki oraz malin) oraz zbóż klasyfikowanych. Jesteśmy pierwszą w Polsce grupą rolników, która swoje płody chce oferować za pośrednictwem internetu w ilościach przemysłowych prosto z pola. Każdy z nas specjalizuje się w uprawie konkretnego warzywa lub owocu.

Będziemy sukcesywnie wdrażać kolejnych rolników, którzy uzupełnią kategorie produktów. Platformę Regiohurt,pl kierujemy do grupy rolników, którzy oferują surowiec wysokiej jakości.

Produkty rolne można sprzedać na wiele sposobów, jedne są mniej lub bardziej efektywne, mniej lub bardziej angażujące, nic nie stoi na przeszkodzie aby sprzedać je poprzez internet. Oczywiście cały czas pozostają, skupy, giełdy czy detal.

Analizując dane z Google Trends widzimy że coraz częściej w wyszukiwarce wpisywane są słowa będące nazwami warzyw czy owoców. Taki użytkownik internetu może być zwyczajnym konsumentem, który szuka informacji o produkcie bądź kupującym, ktory szuka dostawcy.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak rozpocząć z nami współpracę lub jak sprzedawać poprzez Regiohurt.pl, przejdź do strony "Dla producentów"