e-Katalog - dostępne formy reklamy w internecie, realizowane na Regiohurt.pl

e-Katalog - dostępne formy reklamy w internecie, realizowane na Regiohurt.pl

Data publikacji: | Autor:

RegioHurt

e-Katalog

Czynników dla których do sieci Internet przenosi się sprzedaż zarówno w kanale B2C jak i B2B można wymienić wiele, jednak dwa najważniejsze, to pojawienie się w społeczeństwie grupy odbiorców, którzy zainteresowani są formą zakupów online, drugi zaś to fakt istnienia coraz większej grupy producentów, którzy zarówno  lokalnie jak i  globalnie pragną poszerzyć zasięg  sprzedaży i dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Potrzeby tych dwóch wspomnianych grup napędzają i uzupełniają się nawzajem, a coraz większe zainteresowanie realizacją usług na rynku e-commerce, wymusza na producenctach i sprzedający,ch poszukiwanie coraz bardziej efektywnych sposobów dotarcia do Klienta i skutecznych form reklamy swoich produktów, tak aby wyróżnić się na tle konkurencji.

Ogromny potencjał, jaki daje Internetu w zakresie oferowanych rodzajów, form i zasięgów reklamy, jest nieporównywalny do wąskich możliwości, jakie stwarza tak zwana reklama prist.  Z myślą o rosnących potrzebach producentów i dystrybutorów związanych z koniecznością podejmowania coraz to nowszych działań marketingowych i reklamowych, stworzyliśmy jedno z najbardziej skutecznych narzędzi marketingowych jakim jest e-katolog. 

E-katalog funkcjonuje na platformie RegioHurt.pl jako jedna z kilku form reklamy, które proponujemy i jest usługą skierowaną do producentów, którzy pragną zwiększyć widoczność produktów w Internecie.

Dzięki e-katalogowi zyskujesz możliwość szerokiego i szybkiego pozyskiwania klientów bezpośrednio poprzez platformę sprzedaży towarów z Twojej witryny handlowej, funkcjonującej na Regiohurt jako e-hurtownia. Doskonała widoczność sprawi, że dotrzesz ze swoją reklamą (e-Katalogiem) do olbrzymiej liczby użytkowników Internetu.

 

Nie ma reklamy tańszej, wydajniejszej i o szerszym zasięgu.

Aby e-Katalog był jak najbardziej efektywną formą reklamy, wdrożyliśmy szereg funkcjonalności, które z założenia mają zwiększyć widoczność produktu w Internecie (np.: ocena produktu) lub zwiększyć interakcję pomiędzy Kupcem a Producentem za pomocą funkcjonalności: zapytanie ofertowe.

Strona produktu została wzbogacona o funkcjonalność zapytanie ofertowe. Funkcjonalność ta umożliwia złożenie zapytania ofertowego do producenta  dotyczącego interesującego nas produktu. Kupiec składając zapytanie, udziela dodatkowych informacji, takich jak:

  • ilość produktu jaką jest zainteresowany

  • cena jaką skłonny jest zapłacić za produkt

  • podstawowe dane kontaktowe

  • komentarz do zapytania

Producent powyższe zapytanie otrzymuje  na wskazany adres e-mail.

 

RegioHurt.pl jest to system informatyczny umożliwiający zakupy bezpośrednio u producenta lub u dystrybutora. Producent na dedykowanej przestrzeni online nie jest ograniczony ilością indeksów jak ma to miejsce u tradycyjnych dystrybutorów, a więc dostępność produktów jest zdecydowanie większa.

Naszą misją jest stworzenie przestrzeni e-commerce dla producentów produktów spożywczych, dającej możłiwość dystrybucji przez Internet w skali w jakiej od dawna dzieje się to w branży obuwniczej, RTV-AGD, czy modowej.

Cena e-Katalogu na RegioHurt.pl 49 zł netto miesięcznie 

 

 

Dostępne formy reklamy: 

                       Platforma handlu hurtowego nr 1 w Polsce...

 

Nie trać czasu i zacznij z nami zarabiać. Zadzwoń lub napisz!