e-Katalog - dostępne formy reklamy w internecie, realizowane na Regiohurt.pl

e-Katalog - dostępne formy reklamy w internecie, realizowane na Regiohurt.pl

Data publikacji: | Autor:

RegioHurt

e-Katalog

Jedna z kilku form reklamy dostępnej na RegioHurt.pl e-Katalog jest usługą skierowaną do producentów, którzy chcą zwiększyć widoczność produktów w internecie.

Nie ma reklamy tańszej, wydajniejszej i o szerszym zasięgu.

To co oferuje internet nigdy nie było możliwe z tradycyjną reklamą „print”. Daje możliwość, pozyskania klientów bezpośrednio w miejscu sprzedaży towarów z Twojej witryny sprzedażowej nazywanej na Regiohurt e-hurtownie. Doskonała widoczność sprawi, że dotrzesz ze swoją reklamą (e-Katalogiem) do olbrzymiej liczby użytkowników internetu.

Poniżej przykład e-katalogu firmy Mlekovita


Aby e-Katalog był efektywną formą reklamy wdrożyliśmy kilka funkcjonalności, które z założenia mają zwiększyć widoczność produktu w internecie np. „ocena produktu” lub zwiększyć interakcję pomiędzy kupcem a producentem za pomocą funkcjonalności „zapytanie ofertowe”.

Strona produktu została wzbogacona o funkcjonalność "zapytanie ofertowe". Funkcjonalność ta umożliwia w prosty sposób zapytać producenta o ofertę na interesujący nas produkt. Kupiec podaje takie informacje jak:

  • ilość produktu jaką jest zainteresowany

  • cena jaką skłonny jest zapłacić za produkt

  • podstawowe dane kontaktowe

  • komentarz do zapytania

Producent powyższe zapytanie dostaje na wskazany adres e-mail.

 

Do sieci przenosi się sprzedaż, zarówno w kanale B2C oraz B2B. Czynników jest wiele, dwa główne to: jest grupa kupców która w taki sposób chce realizować zakupy, oraz są producenci którzy w ten sposób prowadzą sprzedaż.

RegioHurt.pl jest to system informatyczny umożliwiający zakupy bezpośrednio u producenta lub u dystrybutora. Producent na dedykowanej przestrzeni online nie jest ograniczony ilością indeksów jak ma to miejsce u tradycyjnych dystrybutorów, a więc dostępność produktów jest zdecydowanie większa.

Zależy nam aby producenci produktów spożywczych mieli możliwość dystrybucji przez internet jaką od dawna mają firmy w branży obuwniczej, RTV-AGD i modowej.

Cena e-Katalogu na RegioHurt.pl 49 zł netto miesięcznie 

Dostepne formy reklamy 

                       Platforma handlu hurtowego nr 1 w Polsce...

 

Nie trać czasu i zacznij z nami zarabiać. Zadzwoń lub napisz!